KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11435459
*
nr 1143 5459
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Blandteknik, 28x18
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 november 2017
kl 20:47:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 19:21:57
1
200 kr
13/11 19:55:50
2
300 kr
13/11 19:56:38
2
400 kr
13/11 20:41:00
1
300 kr
13/11 20:41:00
2
350 kr (Budbetjänt)
13/11 20:41:29
1
400 kr
13/11 20:41:29
2
400 kr (Budbetjänt)
13/11 20:42:06
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49
*
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Läs om budbetjänten
nr 1143 5459
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Blandteknik, 28x18
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 19:21:57 | 1 | 200 kr |
13/11 19:55:50 | 2 | 300 kr |
13/11 19:56:38 | 2 | 400 kr |
13/11 20:41:00 | 1 | 300 kr |
13/11 20:41:00 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
13/11 20:41:29 | 1 | 400 kr |
13/11 20:41:29 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
13/11 20:42:06 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49